„Весела ваканция“ в Библиотеката

Градска библиотека „Пеньо Пенев“ е приготвила за своите малки приятели забавления през ваканционните дни, в седмицата от 4 до 8 април. В понеделник и петък от 10:00 до 12:00 часа, Детския отдел ще се превърне в „Приказно царство“, където децата ще могат да слушат и да разказват приказки, да оцветяват и рисуват приказни герои, а защо не – и да съчинят своя собствена приказка.

Във вторник, сряда и четвъртък, по същото време, врати ще отвори работилница „Сръчковци“, в която децата ще могат да създават различни интересни неща от екоматериали и да се отдадат на приложно творчество.

Каним всички деца да споделят с нас тази пролетна „Весела ваканция“, водени от желанието да осмислим свободното им време и да им дадем възможност за изява.