Заповядайте да създадем макет на Димитровград за празника на града

Мили деца и младежи,
по повод наближаващите празници на Димитровград и честване на 74 години от създаването на града на 2 септември, Градска библиотека „Пеньо Пенев” Ви кани да се включите в поредната ни интересна инициатива – изработване на макет на град Димитровград с негови отличителни архитектурни сгради, паметници и забележителности.
Заповядайте в Библиотеката от 27 юли до 27 август, да създадем заедно от рециклирани материали нашия красив град, който ще представим пред димитровградчани и гостите им в рамките на тазгодишните празници.
По създаването ще се работи поетапно – първоначално в съответните пропорции ще се създадат малки макети на сгради и др., след което ще се направи цялостно сглобяване.
Вие сте днешните създатели на Димитровград – вложете своите идеи, креативност, творчество, в пресъздаването на любими места и архитектура. Нека нашия макет съчетава историята на града и красотата на новосъздаденото тук.
Очакваме Ви всеки ден в 9:30 ч.  в лятната читалня.
И както казва Мечо Пух: „Колкото повече, толкова повече!”, защото ни чака усилена работа.