Читателите на Градска библиотека „Пеньо Пенев” – Димитровград пътуват без паспорт до екзотични страни

„Попътувайте без паспорт” е най-новата инициатива за нашите любознателни читатели. В годината белязана от пандемията на COVID 19 и ограничените възможности за пътуване, Градска библиотека „Пеньо Пенев” – Димитровград ви предоставя възможност чрез книгата да посетите различни страни и да се докоснете до екзотични култури.
Най-новата специална витрина „Попътувайте без паспорт” е уникална възможност да се пренесете на различни континенти, в отделни държави, в скрити кътчета по земното кълбо или да разберете тайните на датчаните за щастлив живот.
Пътеводителите ви разхождат из туристически маршрути или ви пренасят в реална атмосфера на световни мегаполиси, големи европейски държави или непознати места. Други заглавия ви напътстват с конкретни съвети за нравите, обичаите и особеностите на конкретната страна или за нейните природни забележителности и дори уникална кухня.
„Попътувайте без паспорт” с Градска библиотека „Пеньо Пенев” – Димитровград!