Най-новите издания на Университетско издателство „Св. Кл. Охридски” достъпни за читателите в библиотеката

Скъпи читатели, Градска библиотека „Пеньо Пенев” – Димитровград Ви уведомява, че в библиотеката са налични най-нови и изключително ценни издания на Университетско издателство „Св. Климент Охридски”.
Новите заглавия от различни жанрове, поръчани и закупени от библиотеката, Ви очакват на специална витрина в заемната за възрастни. В тях ще откриете интересна и полезна информация на теми от областите: педагогика, психология, наука, технологии, култура, медицина, спорт, регионална политика, медии и web дизайн.
Новата литература е полезна и ще предизвика интереса на професионалистите в съответните области.