Димитровград с награда „Млад библиотекар на годината `2023“

Златина Тодорова от Градска библиотека „Пеньо Пенев“ – Димитровград бе отличена за „Млад библиотекар на годината `2023“ в годишните библиотечни награди на Българската библиотечно-информационна асоциация. Номинацията ни надви силната конкуренция и спечели благодарение на многобройните разнообразни инициативи за насърчаване на четенето, знанието и творчеството сред децата, осъществени от нея като библиотекар в Детски отдел.
Златина Тодорова работи при нас от пет години. Неуморна и всеотдайна, тя не се страхува да експериментира и да се впуска в нови предизвикателства и иновативни начинания. Напълно заслужена награда, която се приема с отговорност към професията и вдъхва увереност, че вървим по верния път на развитие.
Честито на Златина от целия екип на ГБ „П. Пенев“ – Димитровград!