Илко Чамов представи „Непродадена любов“ в библиотеката

Димитровградският автор Илко Чамов представи поетичната си книга „Непродадена любов“ в Градска библиотека „Пеньо Пенев“. Премиерата се състоя в навечерието на 8 март, като символичен подарък към нежния пол. Събитието откри директорът на библиотеката Валентина Терзиева. Много ценители на словото уважиха събитието и споделиха топлите си чувства към автора, който е сред обичаните в Димитровград, със своите хумористични издания.

Стихове от „Непродадена любов“ изпълни артистът Иван Нечев, а за музикалното изпълнение се погрижи джазменът Димитър Русев. Книгата и авторът представи литераторът Бистра Жекова. Новата стихосбирка съдържа откровения за любовта – към родителите, родината и любимата. Художник на корицата и илюстрациите е Стоян Терзиев, а коректор Венета Григорова.  Илко Чамов благодари на всички приятели и спомоществователи. По негово желание всеки може да си вземе книгата срещу дарения за Центъра за временно настаняване в Димитровград.