Безплатно обучение за дигитални умения „Интернет за всички 55 +” организира Библиотеката

Градска библиотека „Пеньо Пенев” – Димитровград кани всички желаещи над 55-годишна възраст, да се включат в безплатно обучение за придобиване на дигитални умения. Обучението „Интернет за всички 55 +” ще се проведе на 8 септември 2021 г. от 9:00 часа в библиотеката. В рамките на образователната инициатива ще получите:

-практически уроци за употребата на мобилен телефон;

-полезни съвети за сърфиране в интернет;

-сертификат за завършен курс;

-участие в томбола с награди от А1 – таблети, раници, слушалки и други рекламни материали.

Обучението се провежда със съдействието на А1 и на Българска библиотечно-информационната асоциация.

Повече информация и записвания: Градска библиотека „Пеньо Пенев”, Димитровград, ул. „Св. Климент Охридски“ №7, телефон: 0391/6 69 56, e-mail: libdg@mail.bg .

Побързайте, местата са ограничени!