Безплатно училище за родители стартира в Димитровград

Източник: haskovo.live

Снимката е илюстративна
  Безплатно училище за бъдещи и настоящи родители стартира в Димитровград от 20 октомври. Инициативата е на Градска библиотека „Пеньо Пенев“ и читалище „Култура-2002“, съвместно със списание „9 месеца“. Началото ще бъде поставено идната събота в 10:00 часа в димитровградската библиотека. Темата на първото занимание ще бъде „Първи грижи за новороденото“. След презентационната част всички присъстващи ще имат възможност да зададат своите въпроси към специалистите, поясняват организаторите.

Димитровград е 11-ия град, в който списанието ще провежда всеки месец безплатни лекции за бъдещи и настоящи родители. С „9 месеца” на училище е първият социален проект в България, който напълно безплатно организира лекции за бременни жени и майки на деца до 3-годишна възраст. За повече информация и записване – 0876 181 114 или на e-mail school@9meseca.bg.