Библиотеката в Димитровград продължава търсенето на най-прилежно попълнените читателски дневници

За втора поредна година Градска библиотека „Пеньо Пенев“ отправи покана към учениците от първи до осми клас, от Димитровград и всички населени места в общината, да се включат в Конкурс за читателски дневник. Срокът за представянето им в Детския отдел е удължен до 30 ноември. Награди от библиотеката ще получат създателите на най-старателно попълнените дневници, с прилежно оформени страници и красиви илюстрации. Резултатите ще бъдат обявени на 7-и декември 2021 година.
Пред радио Стара Загора директорът на библиотеката Валентина Терзиева изтъкна, че съвременните деца обичат да четат. Цялото интервю може да чуете на този линк.