НЕ ИЗОСТАВАЙ!
Кампания „Дигитален будител“ вече е в ход !
Безплатните обучения за дигитални умения все още са отворени за всички, които искат да се чувстват по-уверени в дигиталния свят – при работа с електронни услуги, комуникация, здравеопазване, образование и ежедневни задачи.
Не изоставай! Ела в дигиталния клуб и ще ти помогнем!
