Безплатно училище за бъдещи и настоящи родители организират в Димитровград

Градска библиотека „Пеньо Пенев“ и НЧ „Култура-2002“, съвместно със списание „9 месеца“ стартират безплатно училище за бъдещи и настоящи родители в Димитровград.

Инициативата ще постави началото си на 20 октомври в 10:00 часа в Градска библиотека „Пеньо Пенев“.

Темата на първото за Димитровград училище за родители ще бъде „Първи грижи за новороденото“, а след презентационната част всички присъстващи ще имат възможност да зададат своите въпроси към специалистите.

Димитровград е единадесетият град, в който списанието ще провежда всеки месец безплатни лекции за бъдещи и настоящи родители. В останалите 10 града в България „9 месеца“ организира училище за родители от 15 години, което се радва на висока посещаемост. С „9 месеца” на училище е първият социален проект в България, който напълно безплатно организира лекции за бременни жени и майки на деца до 3-годишна възраст.

Всички желаещи могат да се запишат по един от следните начини: тел. 0876 181 114, e-mail school@9meseca.bg,  www.9m-bg.com или www.facebook.com/uchilishte.9meseca.