Димитровградчанка с номинация за Библиотекар на годината

Източник: http://www.dgpazar.eu/

Името на служителката от местната Градска библиотека „Пеньо Пенев“ е сред тези на петте, разглеждани за Годишните награди на Българската библиотечно-информационна асоциация
За престижното отличие Библиотекар на годината е номинирана димитровградчанката Валентина Терзиева. Името на служителката от местната Градска библиотека „Пеньо Пенев“ е сред тези на петте, разглеждани в Годишните награди на Българската библиотечно-информационна асоциация. Призовете се присъждат на конкурсен принцип. Връчват се за високи постижения в реализацията на мисията на библиотеките и принос за издигането на авторитета им.
Междувременно и Градска библиотека „Пеньо Пенев“ е номинирана и като институция наред с други пет. За призовото място тя ще се конкурира с културно-просветни средища в Пловдив, Силистра, Варна, както и с библиотеката в НАТФИЗ и в Американския университет.
Снимка © Архив www.DGPAZAR.eu
Всички права запазени!