Библиотеката тръгва на „Книжни пътешествия” сред децата, носи пълна раница с книги

Като завършек на богатата ни програма в тазгодишния Национален маратон на четенето, Ви представяме новата услуга на Градска библиотека „Пеньо Пенев” – „Книжни пътешествия” за насърчаване на четенето сред подрастващите.

Услугата е насочена към децата от всички училища и детски градини в община Димитровград, които искат да четат, но чиито родители не могат да ги доведат при нас. Затова Библиотеката отива при децата!

Пълна раница с книги ще гостува в класовете и в групите на децата, които я пожелаят, в рамките на един месец. Тя ще достигне до тях след предварителна заявка на телефон 0391 6 69 56 или на e-mail : libdg@mail.bg .