Представят премиерно книгата “Камино: Пътят на завръщането”

Източник: www.dgpazar.eu

“Камино: Пътят на завръщането” е актуалното книжно заглавие, което предстои да бъде представено вдругиден в Димитровград. Автор на дебютната творба е Тихомир Иванов, разказват домакините на предстоящата премиера от тукашната Градска библиотека „Пеньо Пенев“.
Става дума за книга на три равнища. Тя е едновременно пътепис, лична житейска история и мотивация за написването на творбата, споделя младият автор. По думите му, „Камино“ е своеобразно пътуване към личността в търсене на истината.
Премиерата ще се състои в Градската библиотека от 17:30 часа в четвъртък, 22 февруари.